SENIORZY
WTOREK - 17:00
PIĄTEK - 17:00
|
dzisiaj: 100, wczoraj: 173
ogółem: 1 396 782
statystyki szczegółowe
| |||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||||
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
22 |
46 |
14 |
4 |
4 |
50-24 |
9 |
1 |
1 |
29-10 |
5 |
3 |
3 |
21-14 |
|
|
|
|
|
| |
2. |
22 |
45 |
13 |
6 |
3 |
39-19 |
8 |
3 |
0 |
21-5 |
5 |
3 |
3 |
18-14 |
|
|
|
|
|
| |
3. |
22 |
40 |
11 |
7 |
4 |
41-17 |
5 |
5 |
1 |
17-6 |
6 |
2 |
3 |
24-11 |
4 |
8 |
2 |
2 |
0 |
7-2 | |
4. |
22 |
40 |
12 |
4 |
6 |
66-29 |
7 |
1 |
3 |
44-15 |
5 |
3 |
3 |
22-14 |
4 |
5 |
1 |
2 |
1 |
5-5 | |
5. |
22 |
40 |
12 |
4 |
6 |
39-31 |
6 |
2 |
3 |
18-16 |
6 |
2 |
3 |
21-15 |
4 |
2 |
0 |
2 |
2 |
4-9 | |
6. |
22 |
33 |
10 |
3 |
9 |
46-31 |
5 |
2 |
4 |
24-17 |
5 |
1 |
5 |
22-14 |
|
|
|
|
|
| |
7. |
22 |
31 |
9 |
4 |
9 |
34-32 |
6 |
2 |
3 |
22-16 |
3 |
2 |
6 |
12-16 |
|
|
|
|
|
| |
8. |
22 |
28 |
8 |
4 |
10 |
28-39 |
6 |
2 |
3 |
11-11 |
2 |
2 |
7 |
17-28 |
|
|
|
|
|
| |
9. |
22 |
24 |
7 |
3 |
12 |
25-34 |
5 |
3 |
3 |
17-15 |
2 |
0 |
9 |
8-19 |
|
|
|
|
|
| |
10. |
22 |
18 |
5 |
3 |
14 |
33-66 |
2 |
1 |
8 |
12-31 |
3 |
2 |
6 |
21-35 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
6-5 | |
11. |
22 |
18 |
6 |
0 |
16 |
27-58 |
4 |
0 |
7 |
14-24 |
2 |
0 |
9 |
13-34 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
5-6 | |
12. |
22 |
11 |
3 |
2 |
17 |
26-74 |
2 |
0 |
9 |
17-42 |
1 |
2 |
8 |
9-32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
1 |
Radar Łętowice |
|
3-1 |
0-3 |
2-1 |
3-0 |
2-0 |
3-0 |
4-1 |
2-1 |
3-3 |
3-0 |
4-0 |
2 |
Spółdzielca Grabno |
1-1 |
|
1-0 |
0-0 |
4-0 |
2-1 |
4-1 |
2-2 |
1-0 |
2-0 |
1-0 |
3-0 |
3 |
Zryw Wielka Wieś |
4-1 |
1-1 |
|
0-0 |
0-0 |
0-2 |
0-0 |
5-0 |
1-0 |
1-1 |
3-1 |
2-0 |
4 |
KS US Śmigno |
2-4 |
3-0 |
0-3 |
|
2-2 |
2-3 |
3-0 |
4-0 |
4-1 |
12-0 |
6-0 |
6-2 |
5 |
LKS Zgłobice |
0-0 |
2-2 |
2-4 |
0-3 |
|
3-1 |
0-1 |
2-1 |
1-0 |
2-1 |
4-2 |
2-1 |
6 |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe |
1-3 |
0-2 |
1-3 |
4-2 |
0-2 |
|
0-0 |
3-1 |
3-1 |
5-0 |
5-1 |
2-2 |
7 |
LKS Rudka (k. Tarnowa) |
0-1 |
2-1 |
1-1 |
2-3 |
2-1 |
0-4 |
|
1-1 |
2-0 |
4-2 |
6-1 |
2-1 |
8 |
Sokół Wałki |
2-1 |
1-4 |
1-0 |
1-1 |
0-1 |
1-0 |
2-1 |
|
1-0 |
0-2 |
2-1 |
0-0 |
9 |
Rybitwa Ostrów |
2-2 |
1-1 |
2-2 |
1-0 |
0-4 |
2-0 |
1-0 |
1-2 |
|
2-1 |
1-3 |
4-0 |
10 |
Gryf Bogumiłowice |
1-2 |
0-3* |
0-2 |
1-5 |
2-3 |
2-2 |
1-0 |
1-7 |
3-1 |
|
0-4 |
1-2 |
11 |
Olimpia Biskupice Radłowskie |
1-0 |
0-1 |
2-1 |
1-3 |
2-3 |
0-2 |
0-5 |
1-0 |
0-2 |
1-6 |
|
6-1 |
12 |
Orzeł Miechowice Małe |
0-6 |
1-2 |
1-5 |
2-4 |
0-5 |
0-7 |
2-4 |
4-2 |
1-2 |
3-5 |
3-0* |
|
Gryf Bogumiłowice | 1-0 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
Orzeł Miechowice Małe | 0-6 | Radar Łętowice | |
Rybitwa Ostrów | 1-1 | Spółdzielca Grabno | |
Zryw Wielka Wieś | 0-0 | KS US Śmigno | |
LKS Zgłobice | 4-2 | Olimpia Biskupice Radłowskie | |
Sokół Wałki | 1-0 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe |
Kolejka 2 - 29 sierpnia |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 0-4 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 1-0 | Sokół Wałki | |
KS US Śmigno | 2-2 | LKS Zgłobice | |
Spółdzielca Grabno | 1-0 | Zryw Wielka Wieś | |
Radar Łętowice | 2-1 | Rybitwa Ostrów | |
Gryf Bogumiłowice | 1-2 | Orzeł Miechowice Małe |
Kolejka 3 - 5 września |
Orzeł Miechowice Małe | 2-4 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
Rybitwa Ostrów | 2-1 | Gryf Bogumiłowice | |
Zryw Wielka Wieś | 4-1 | Radar Łętowice | |
LKS Zgłobice | 2-2 | Spółdzielca Grabno | |
Sokół Wałki | 1-1 | KS US Śmigno | |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 5-1 | Olimpia Biskupice Radłowskie |
Kolejka 4 - 12 września |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 6-1 | Olimpia Biskupice Radłowskie | |
KS US Śmigno | 2-3 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | |
Spółdzielca Grabno | 2-2 | Sokół Wałki | |
Radar Łętowice | 3-0 | LKS Zgłobice | |
Gryf Bogumiłowice | 0-2 | Zryw Wielka Wieś | |
Orzeł Miechowice Małe | 1-2 | Rybitwa Ostrów |
Kolejka 5 - 19 września |
Rybitwa Ostrów | 1-0 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
Zryw Wielka Wieś | 2-0 | Orzeł Miechowice Małe | |
LKS Zgłobice | 2-1 | Gryf Bogumiłowice | |
Sokół Wałki | 2-1 | Radar Łętowice | |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 0-2 | Spółdzielca Grabno | |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 1-3 | KS US Śmigno |
Kolejka 6 - 26 września |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 2-3 | KS US Śmigno | |
Spółdzielca Grabno | 1-0 | Olimpia Biskupice Radłowskie | |
Radar Łętowice | 2-0 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | |
Gryf Bogumiłowice | 1-7 | Sokół Wałki | |
Orzeł Miechowice Małe | 0-5 | LKS Zgłobice | |
Rybitwa Ostrów | 2-2 | Zryw Wielka Wieś |
Kolejka 7 - 3 października |
Zryw Wielka Wieś | 0-0 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
LKS Zgłobice | 1-0 | Rybitwa Ostrów | |
Sokół Wałki | 0-0 | Orzeł Miechowice Małe | |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 5-0 | Gryf Bogumiłowice | |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 1-0 | Radar Łętowice | |
KS US Śmigno | 3-0 | Spółdzielca Grabno |
Kolejka 8 - 10 października |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 2-1 | Spółdzielca Grabno | |
Radar Łętowice | 2-1 | KS US Śmigno | |
Gryf Bogumiłowice | 0-4 | Olimpia Biskupice Radłowskie | |
Orzeł Miechowice Małe | 0-7 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | |
Rybitwa Ostrów | 1-2 | Sokół Wałki | |
Zryw Wielka Wieś | 0-0 | LKS Zgłobice |
Kolejka 9 - 17 października |
LKS Zgłobice | 0-1 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
Sokół Wałki | 1-0 | Zryw Wielka Wieś | |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 3-1 | Rybitwa Ostrów | |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 6-1 | Orzeł Miechowice Małe | |
KS US Śmigno | 12-0 | Gryf Bogumiłowice | |
Spółdzielca Grabno | 1-1 | Radar Łętowice |
Kolejka 10 - 24 października |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 0-1 | Radar Łętowice | |
Gryf Bogumiłowice | 0-3 | Spółdzielca Grabno | |
(wo) | |||
na boisku 7-2 | |||
Orzeł Miechowice Małe | 2-4 | KS US Śmigno | |
Rybitwa Ostrów | 1-3 | Olimpia Biskupice Radłowskie | |
Zryw Wielka Wieś | 0-2 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | |
LKS Zgłobice | 2-1 | Sokół Wałki |
Kolejka 11 - 31 października |
Sokół Wałki | 2-1 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 0-2 | LKS Zgłobice | |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 2-1 | Zryw Wielka Wieś | |
KS US Śmigno | 4-1 | Rybitwa Ostrów | |
Spółdzielca Grabno | 3-0 | Orzeł Miechowice Małe | |
Radar Łętowice | 3-3 | Gryf Bogumiłowice |
Kolejka 12 - 10 kwietnia |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 4-2 | Gryf Bogumiłowice | |
Radar Łętowice | 4-0 | Orzeł Miechowice Małe | |
Spółdzielca Grabno | 1-0 | Rybitwa Ostrów | |
KS US Śmigno | 0-3 | Zryw Wielka Wieś | |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 2-3 | LKS Zgłobice | |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 3-1 | Sokół Wałki |
Kolejka 13 - 17 kwietnia |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 0-0 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
Sokół Wałki | 2-1 | Olimpia Biskupice Radłowskie | |
LKS Zgłobice | 0-3 | KS US Śmigno | |
Zryw Wielka Wieś | 1-1 | Spółdzielca Grabno | |
Rybitwa Ostrów | 2-2 | Radar Łętowice | |
Orzeł Miechowice Małe | 3-5 | Gryf Bogumiłowice |
Kolejka 14 - 24 kwietnia |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 2-1 | Orzeł Miechowice Małe | |
Gryf Bogumiłowice | 3-1 | Rybitwa Ostrów | |
Radar Łętowice | 0-3 | Zryw Wielka Wieś | |
walkower udział nieuprawnionego zawodnika w druzynie gospodarzy, na boisku 1:2. | |||
Spółdzielca Grabno | 4-0 | LKS Zgłobice | |
KS US Śmigno | 4-0 | Sokół Wałki | |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 0-2 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe |
Kolejka 15 - 1-2 maja |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 0-5 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 4-2 | KS US Śmigno | |
Sokół Wałki | 1-4 | Spółdzielca Grabno | |
LKS Zgłobice | 0-0 | Radar Łętowice | |
Zryw Wielka Wieś | 1-1 | Gryf Bogumiłowice | |
Rybitwa Ostrów | 4-0 | Orzeł Miechowice Małe |
Kolejka 16 - 8 maja |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 2-0 | Rybitwa Ostrów | |
Orzeł Miechowice Małe | 1-5 | Zryw Wielka Wieś | |
Gryf Bogumiłowice | 2-3 | LKS Zgłobice | |
Radar Łętowice | 4-1 | Sokół Wałki | |
Spółdzielca Grabno | 2-1 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | |
KS US Śmigno | 6-0 | Olimpia Biskupice Radłowskie |
Kolejka 17 - 15 maja |
KS US Śmigno | 3-0 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 0-1 | Spółdzielca Grabno | |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 1-3 | Radar Łętowice | |
Sokół Wałki | 0-2 | Gryf Bogumiłowice | |
LKS Zgłobice | 2-1 | Orzeł Miechowice Małe | |
Zryw Wielka Wieś | 1-0 | Rybitwa Ostrów |
Kolejka 18 - 22 maja |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 1-1 | Zryw Wielka Wieś | |
Rybitwa Ostrów | 0-4 | LKS Zgłobice | |
Orzeł Miechowice Małe | 4-2 | Sokół Wałki | |
Gryf Bogumiłowice | 2-2 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | |
Radar Łętowice | 3-0 | Olimpia Biskupice Radłowskie | |
Spółdzielca Grabno | 0-0 | KS US Śmigno |
Kolejka 19 - 29 maja |
Spółdzielca Grabno | 4-1 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
KS US Śmigno | 2-4 | Radar Łętowice | |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 1-6 | Gryf Bogumiłowice | |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 2-2 | Orzeł Miechowice Małe | |
Sokół Wałki | 1-0 | Rybitwa Ostrów | |
LKS Zgłobice | 2-4 | Zryw Wielka Wieś |
Kolejka 20 - 5 czerwca |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 2-1 | LKS Zgłobice | |
Zryw Wielka Wieś | 5-0 | Sokół Wałki | |
Rybitwa Ostrów | 2-0 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | |
Orzeł Miechowice Małe | 3-0 | Olimpia Biskupice Radłowskie | |
(wo) | |||
goście nie przystąpili do meczu | |||
Gryf Bogumiłowice | 1-5 | KS US Śmigno | |
Radar Łętowice | 3-1 | Spółdzielca Grabno |
Kolejka 21 - 12 czerwca |
Radar Łętowice | 3-0 | LKS Rudka (k. Tarnowa) | |
Spółdzielca Grabno | 2-0 | Gryf Bogumiłowice | |
KS US Śmigno | 6-2 | Orzeł Miechowice Małe | |
Olimpia Biskupice Radłowskie | 0-2 | Rybitwa Ostrów | |
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | 1-3 | Zryw Wielka Wieś | |
Sokół Wałki | 0-1 | LKS Zgłobice |
Kolejka 22 - 19 czerwca |
LKS Rudka (k. Tarnowa) | 1-1 | Sokół Wałki | |
LKS Zgłobice | 3-1 | Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe | |
Zryw Wielka Wieś | 3-1 | Olimpia Biskupice Radłowskie | |
Rybitwa Ostrów | 1-0 | KS US Śmigno | |
Orzeł Miechowice Małe | 1-2 | Spółdzielca Grabno | |
Gryf Bogumiłowice | 1-2 | Radar Łętowice |
Mecze sparingowe | |||
|
A-klasa » Tarnów II |
Najbliższa kolejka 1 |
|