statystyki szczegółowe

Aktualności

Wysoka wygrana z wiceliderem

• autor: wwentyllo, 2014-06-29 12:53

Na zakończenie sezonu brzeskiej A-klasy, drużyna Spółdzielcy Grabno wysoko pokonała wicelidera - zespół Korony Niedzieliska. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla zespołu z Grabna.

Opis meczu:

7' - gol Mariusz Mucha - bardzo dobre dośrodkowanie Gorzkowskiego z rzutu wolnego. Piłka idealnie zagrana wprost na głowę Muchy, który zdobywa głową gola.

9' - gol K. Morys - mocny strzał Liszki z 30 metrów. Piłka zostaje zatrzymana reką przez obrońcę Korony w polu karnym, za co sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podszedł Kazimierz Morys i pewnie umieścił piłkę w bramce.

14' - dośrodkowanie Gorzkowskiego z rzutu rożnego, strzał głową w wykonaniu Szymona Bacy, ale nie trafia w bramkę.

21' - strzał gości z 25 metrów - obroniony.

33' - podanie Muchy do Liszki, który zdecydował się strzelać z 16 metrów. Niestety piłka przeleciała tuż obok słupka.

36' - gol Gorzkowski - idealne podanie do niepilnowanego Krzysztofa Liszka, który zdecydował się na rajd z pika w stronę bramki. następnie idealnie podał wzdłuż linii, gdzie był już Gorzkowski. który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

44' - zamieszanie w polu karnym gości. Niestety ani strzały Liszki ani K. Morysa nie trafiły w światło bramki.

45' - groźny strzał gości. Adam Morys broni strzał i przenosi piłkę nad poprzeczką.

45' + 2 - rzut rożny gości zakończony strzałem, ale Morys łapie piłkę.

46' - na początku drugiej połowy goście oddali bardzo mocny strzał z 25 metrów, ale i tym razem bramkarz Spółdzielcy złapał piłkę.

48' - akcja sam na sam Krzysztofa Liszka. Niestety nie przyniosło to gola.

49' - strzał Kazimierza Morysa z rogu pola karnego - nad poprzeczką.

50' - strzał z 25 metrów gości - piłka przeleciała tuz obok słupka.

52' - gol Liszka - na strzał zdecydował się Mucha, bramkarz gości obronił, ale wybił piłkę przed siebie, gdzie czkał już Liszka. Napastnik gospodarzy nie zmarnował takiej okazji.

58' - napór gości zakończony strzałem po którym sędzia podyktował rzut rożny.

70' - kontuzji nabawił się dobrze spisujący się w tym meczu bramkarz gospodarzy Adam Morys. Zmienił go Arkadiusz Podraza.

77' - strzał Kamila Nowaka z 25 metrów - obroniony.

30 sekund później strzał Szczepana Kubonia - bramkarz broni, dobija Senderak lecz niecelnie.

78' - gol Mucha - Liszka uwolnił się spod krycia obrońców, dośrodkował na dłuższy słupek bramki, gdzie wypatrzył Mariusza Muchę, a ten idealnym strzałem głową umieścił piłkę w bramce.

83' - nieporozumienie w szeregach obronnych Spółdzielcy. Honorowy gol dla Korony po strzale w długi róg bramki.

87' - sędzia dyktuje rzut karny dla gości. Jednak bramkarz Spółdzielcy wyczuł intencje rywala i obronił karnego.

88' - rozpaczliwy strzał gości- Podraza broni.

90' - ostatnia okazja Spółdzielcy. Wyjście Krzysztofa Liszka sam na sam z bramkarzem, ale sędzia liniowy wskazał spalonego.