statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka z sąsiadem "zza miedzy"

• autor: wwentyllo, 2014-10-01 20:14

Nie udały się lokalne derby dla zespołu Spółdzielcy. na swoim boisku uległa ona zespołowi Kłosa Łysa Góra 0-4 (0:2).

LKS Spółdzielca Grabno – LKS Kłos Łysa Góra – 0:4 (0:2)

Spółdzielca:

A Morys – Sz. Baca, D. Wilk, Hajdo, Kołeczek – H. Baca (Kr. Morys 80’), K. Morys, Mikoda (S. Baca 73’), Gorzkowski, Kuboń (Ł. Moskal 84’) – Dębski

Kłos:

Rzepa – M. Sacha, Widło, Nowak, J. Sacha – K. Sacha (Koczwara 66’), Marmol (Stolarz 77’), Płaneta, Bodzioch (Smaga 74’) – Ogar, Śliwa

Skrócony opis meczu:

1’ – groźna akcja gości, ale obrona Spółdzielcy w porę powstrzymała zapędy Kłosa

16’ – Marmol podaje w pole karne, gdzie czeka już Ogar. Zawodnik Kłosa mija obrońcę i otwiera wynik meczu.

34’ – Rzut wolny dla Kłosa. Wykonuje go Ogar. Piłka po jego strzale zmierzała w „okienko”, lecz fenomenalną obrona popisał się Morys, który wybił piłkę ponad bramkę.

38’ – akcja Kłosa ze środka pola. Po podaniu Płanety piłkę otrzymał Ogar, który znalazł się w sytuacji „sam na sam” z Morysem. Pierwszy strzał bramkarz Spółdzielcy obronił, lecz przy dobitce nie miał już nic do powiedzenia.

44’ – zamieszanie w polu karnym Kłosa. Strzał gospodarzy – niestety Rzepa zdołał złapać piłkę.

50’ – zagranie Sachy z prawego skrzydła do Śliwy, ten podaje w pole karne, gdzie do piłki dopadł Marmol, który silnym strzałem z lewej nogi pokonuje Morysa. 0-3 dla Kłosa.

59’ – strzał Mikody ze skraja szesnastki, lecz uderzył za słabo  - Rzepa przechwytuje piłkę.

70’ dośrodkowanie w pole karne, gdzie do piłki dopadł Baca. Jego strzał był silny, lecz niecelny.

77’ – czerwona kartka dla Dębskiego po kopnięciu przeciwnika.

85’ – strzał Sebastiana Bacy z 30 metrów. Rzepa z problemami, ale jednak broni ten strzał.

90’ – czwarty gol dla Kłosa. Dośrodkowanie Koczwary na 5 metr gdzie Stolarz pokonuje Morysa strzałem głową.

93’ – rzut karny dla gości. Na szczęście Morys broni stały fragment gry.